HIZLI PVC KAPI SİSTEMLERİ

Hızlı PVC kapılar tesisinizin iç veya dış mekânlarında günde yüzlerce kez açılıp kapanması sayesinde alternatif kapı sistemlerinde karşılaşılan hantal çalışma, zaman israfı, istenmeyen hava akımları, toz ve nem kirliliğini ortadan kaldırır. Hijyenik alanların korunması ve enerji tasarrufu gibi birçok olumlu ekonomik birikimi sizlere sunmakla birlikte yürürlükte olan normların gerektirdiği bütün şartlara uygun şekilde sorunsuz işlevsellik, güvenlik ve verimlilik sunar. Benzersiz özellikleri, yüksek çalışma performansı ve estetik görünümü sayesinde tesisiniz için vazgeçilmez kârlı bir ürün.

PVC kapılar, üstün tasarımı ile giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen üstün teknolojik kapılardır.

Rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir. Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcıdan oluşan emniyet sistemine sahiptir. Opsiyonel metal kütle detektörü kullanımı ile yoğun forklift trafiği olan mahallerde kapı açma ve kapama hareketi otomatik olarak gerçekleşeceğinden, taşıma süreci optimum seviyeye ulaştırabilmektedir. Pro model sarmal tip yüksek hızlı kapılar opsiyonel olarak anti-crush ve dokunmatik alt güvenlik sistemleri ile donatılabilmektedirler.